-= НОВИНИ =- 
Реорганізація
13.04.21 Шановні абоненти

Ми довго думали, і нарешті вирішили провести оптимізацію внутрішньої структури. Що матиме наслідки, зокрема, у вигляді нового договору оферти та реквізитів. Що є цікаво. І не матиме наслідків у зміні тарифів, умов обслуговування чи досвіду користування. Що є добре.

Таким чином, запрошуємо всіх переглянути новини у на своїх особистих сторінках в середині цього сайту. А якщо не маєте часу або натхнення, то можете нічого не робити, бо перевага договору-оферти, окрім інших цікавих особливостей, полягає і в тому, що щоб його прийняти можна просто продовживши користування інтернетом.

     
Підняття тарифів 2021
11.02.21 Тут мав бути абзац, де ми обгрунтовуємо підняття тарифів. Різними там зростанням мінімальної зарплати, росту вартості комунальних послуг, подорожчанням електроенергії та газу, вартості проїзду в маршрутках, карантином, інфляцією, ковідом, курсом валюти, виборами і законодавчими ініціативами. Загалом всіма тими негараздами, що трапилися із нами за останніх два роки.

Але, насправді, просто річ у тому, що ми хочемо надавати Вам якісні послуги. А поточні тарифи нам не дають такої можливості. І компроміс тут неприйнятний.

Тому ми офіційно оголошуємо про зростання тарифів з 1 березня. В середньому на 17 відсотків. Це більше десь на 30 грн. на місяць (в абсолютних цифрах). Табличка тут.

Крім того, як і завжди, нові тарифи починають діяти лише з моменту вичерпання авансу за послуги. Тобто, всі авансові платежі до 1 березня дозволять Вам користуватися старими тарифами ще деякий час.

А незабаром прийде весна, в місті почистять дороги і зазеленіє трава. З'являться нові проблеми і шляхи їх вирішення. І завжди поруч з Вами будуть надійні і зручні послуги інтернет-провайдера Бровіс.

Ми раді, що є частиною Вашого життя вже більше ніж 15 років.

     
Офіс:
(04594)-34-123
050-356-54-77
097-026-18-25
Тех. підтримка:
цілодобово
24/7/365
м. Бровари,
вул. Ярослава Мудрого, 90
Пн-Сб 09:00 - 20:00
Неділя вихідний

 

Ми підключаємо до мережі інтернет багатоквартирні будинки, приватні оселі та офісні приміщення в межах міста Бровари та Броварського району (Требухів, Квітневе, Перемога, Калинівка, Красилівка).