-= НОВИНИ =- 
Зміна тарифів на IPTV від SweetTV
09.10.20 Наші партнери по сервісу IPTV, торгова марка SweetTV, повідомляють про деяке підвищення трифів.

Так, з 1 листопада Мінімальний (IPTV S) тариф буде коштувати аж 99 гривень.

А з 1 грудня Середній (IPTV M+) зросте до 119 грн. та Максимальний (IPTV L+) буде коштувати 159 грн. (плюсики означають, що в ціх тарифах є можливість переглядати запис етеру за останні декілька днів і є доступ до фільмотеки!)

Причини підвищення вартості лежать на поверхні - зростання добробуту населеня! Але це не точно.

Насправді причина у вимогах медіагруп щодо мінімальних цін на їхні телеканали. А також чергові зміни в законодавстві, нові податки та збори, інфляція, мінімалка, пандемії та інші сумні але від того не менш об'єктивні речі.

Принагідно нагадуємо, що для наших абонентів зростання тарифів починається лише після вичерпання авансу. Тобто, якщо на 1 листопада (та 1 грудня) Ви маєте аванс достатній на один місяць вперед, то нова ціна для Вас почне діяти лише з моменту вичерпання авансу - тобто через місяць. Ми вважаємо такий підхід, як мінімум, справедливим, адже коли Ви сплачували нам за послуги авансом, то розраховували на поточні на той час тарифи. Тому дехто оплачує наші послуги на аж рік вперед (що точно рятує Ваші кошти від інфляції)

P.S. Ось велика стаття про стан ринку телебечання в Україні. На 2021 рік медіагрупи визначити мінімальний тариф у 99 грн. Пишуть, що з 2019 року вартість каналів всіх медіагруп зросла в 4 рази. detector.media Нові прогнози та умови «1+1 медіа» для ринку платного ТБ
     
Офіс:
(04594)-34-123
050-356-54-77
097-026-18-25
Тех. підтримка:
цілодобово
24/7/365
м. Бровари,
вул. Ярослава Мудрого, 90
Пн-Сб 09:00 - 20:00
Неділя вихідний

Структура
власності

Ми підключаємо до мережі інтернет багатоквартирні будинки, приватні оселі та офісні приміщення в межах міста Бровари та Броварського району (Требухів, Квітневе, Перемога, Калинівка, Красилівка).