-= Virtual Private Network =- 

Захист персональної інформації та даних ніколи не був таким важливим, як тепер. Кількість хакерів та кіберзлочинців постійно зростає, як і необхідність додаткових інструментів безпеки на всіх пристроях. Одним із найпростіших та найбільш безпечних способів захистити себе в мережі є створення і використання VPN (скорочення від англ. Virtual Private Network — віртуальна приватна мережа).

Існує велика кількість різновидів VPN: Найпоширеніші типи - PPTP VPN, Site-to-Site VPN, L2TP VPN, IPsec, MPLS VPN і Hybrid VPN, тощо. Разом з цим, однією з найбезпечніших і зручних у налаштуванні залишається OpenVPN.

OpenVPN — це вільна реалізація технології віртуальної приватної мережі (VPN) з відкритим початковим кодом, що створюються поверх інших мереж, які мають менший рівень довіри. VPN-тунель, який створюється між двома вузлами, дозволяє приєднаному клієнту бути повноцінним учасником віддаленої мережі і користуватись її сервісами — внутрішніми сайтами, базами, принтерами, політиками виходу в Інтернет тощо. Безпека передавання інформації через загальнодоступні мережі реалізується за допомогою шифрування (в нашому випадку - 2048 bit), внаслідок чого створюється закритий для сторонніх канал обміну інформацією.

OpenVPN дозволяє встановлювати з'єднання між комп'ютерами, що перебувають за NAT-екраном, без необхідності зміни їхніх налаштувань. OpenVPN використовується в операційних системах Solaris, OpenBSD, FreeBSD, NetBSD, GNU/Linux, Android, Apple Mac OS X, QNX і Microsoft Windows.

Ми пропонуємо нашим кліентам можливість зкористатися перевагами технології віртуальної приватної мережі (OpenVPN), до яких можна віднести:

  • Приватний та безпечний канал, який буде особливо корисним під час серфінгу в інтернеті з використання мобільного підключення і сервісів публічного Wi-Fi
  • Захист від розкриття місцезнаходження. Наприклад, перебуваючи за кордоном, Ви зможете переглядати ваші улюблені сайти з гео-просторовим обмеженням.
  • Використання внутрішніх сервісів так само легко і безпечно, якби Ви знаходились вдома. Наприклад, перебуваючи за кордоном і навіть не маючи білої ip-адреси, Ви можете налаштувати і отримати безпечний доступ до власних камер відеоспостереження, пристроїв розумного дому, тощо.
  • Надання доступу до внутрішних сервісів мережі строннім особам (кількість сертифікатів не обмежуються).
  • Використання зовнішніх сервісів так само легко і безпечно, якби Ви знаходились вдома. В цьому випадку прив'язка важливих сервісів до сталої ip-адреси забезпечує додаткову безпеку. Наприклад, Ви можете дозволити вхід до кліент-банку лише з певної ip-адреси, і бути впевненим, що підключившись до своєї віртуальної приватної мережі, нехай навіть з публічного Wi-Fi в аеропорту Гонконга, за грошинятами в банк Ви прийдете зі своєї сталої (домашньої) ip-адреси рідного міста Бровари :-)

Для початку використання послуги Вам необхідно в особистому кабінеті (в розділі OpenVPN) замовити створення сертифікатів і налаштувати кліентське програмне забезпечення. В переважній більшості випадків (для операційних систем Windows і Android) Вам знадобиться лише конфігураційний файл (*.ovpn), який буде виготовлено протягом 1 хвилини одночасно із сертифікатами. Завантажте ovpn-файл через безпечне SSL з'єднання та додайте його в налаштуваннях відповідного програмного забезпечення (наприклад, для ОС Windows - OpenVPN або для ОС Android OpenVPN Connect).

Бажаємо Вам безпечного серфінгу... :-)
Офіс:
(04594)-34-123
050-356-54-77
097-026-18-25
Тех. підтримка:
цілодобово
24/7/365
м. Бровари,
вул. Ярослава Мудрого, 90
Пн-Сб 09:00 - 20:00
Неділя вихідний

Структура
власності

Ми підключаємо до мережі інтернет багатоквартирні будинки, приватні оселі та офісні приміщення в межах міста Бровари та Броварського району (Требухів, Квітневе, Перемога, Калинівка, Красилівка).